Nappali és részidős hallgatók témavezetői 2021-2022 tanév

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Прізвище ініціали студентаПрізвище ініціали наукового керівника
1 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Дідик Сабріна ЮріївнаКовач Елеонора Гейзівна
2Товт Вікторія ВасилівнаКовач Елеонора Гейзівна
3Балог Даниел ОлександровичМіговк Ріхард Юрійович
4Фазекаш Ніколетт ЛайошівнаМіговк Ріхард Юрійович
2 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Мешко Янош ЯношовичПавлишин Любов Володимирівна
2Біров Лойош ЛюдвіковичПавлишин Любов Володимирівна
3Варга Богларка СтепанівнаДаруда Жужанна Федорівна
4Катона Біанка ОлександрівнаДаруда Жужанна Федорівна
5Сакач Ліліана РобертівнаДаруда Жужанна Федорівна
6Сабов Тібор-Бенце ТиберійовичДаруда Жужанна Федорівна
7Бакша Петра ЖолтівнаКовач Елеонора Гейзівна
8Гал Марцелл-Чаба ЧабовичКовач Елеонора Гейзівна
9Балог Корнел ЧабовичКовач Елеонора Гейзівна
10Василенко Георгій ЖолтовичКовач Елеонора Гейзівна
11Кочов Вікторія МиколаївнаМіговк Ріхард Юрійович
3 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Вагнер Чаба ЧабовичКулчар Тімеа Федорівна
2Яворський Даниел ІштвановичПавлишин Любов Володимирівна
3Варю ЗолтанПавлишин Любов Володимирівна
4Розгоні Тімеа ІванівнаДаруда Жужанна Федорівна
5Чубар Василь ВасильовичКовач Елеонора Гейзівна
6Кіш Крістіан БерталоновичКовач Елеонора Гейзівна
4 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Окутіна Норіна ВолодимирівнаГоловач Андрій Йожефович
2Рожі Дарія ТіборівнаПавлишин Любов Володимирівна
3Гал ШтефаніяМіговк Ріхард Юрійович
4Даничку Вівіен АрнольдівнаМіговк Ріхард Юрійович
5Бакша Ніколетта ІванівнаЗубанич Ласло Ласлович
2 курс, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні
студії
1Адам Анна-Анастасія ВладиславівнаДаруда Жужанна Федорівна
2Бакша Ребека КалманівнаБеликанич Василь Васильович
3Балог Корнел ЧабовичБеликанич Василь Васильович
4Варга Доріна ФедорівнаБеликанич Василь Васильович
5Яцко Флоріан ПавловичДаруда Жужанна Федорівна
6Дьордяй Камілла РоманівнаДаруда Жужанна Федорівна
7Шомоді Ванесса ОлексіївнаБеликанич Василь Васильович
3 курс, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні
студії
1Гаврош Оксана МихайлівнаДаруда Жужанна Федорівна
2Герек Елізавета ЕмерихівнаДаруда Жужанна Федорівна
3Горват Даніель ОлександровичБеликанич Василь Васильович
4Горонді Мозеш АльбертовичБеликанич Василь Васильович
5Кіш Рената БертолонівнаБеликанич Василь Васильович
6Мікловші Матей Балаж ЛайошовичДаруда Жужанна Федорівна
7Толвай Ерік ІвановичДаруда Жужанна Федорівна
8Чука Каріна СевастянівнаБеликанич Василь Васильович
4 курс, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні
студії
1Бекені Норберт ІштвановичДаруда Жужанна Федорівна
2Герек Імре ЕмериховичТуряниця Інна Анатоліївна
3Джуринець Олександра МиколаївнаДаруда Жужанна Федорівна
4Добан Вів’єн ЛенцівнаБеликанич Василь Васильович
5Кейс Енікев ГейзівнаПавлишин Любов Володимирівна
6Кочіш Марк-ДаніелДаруда Жужанна Федорівна
7Сані С Біанка АрпадівнаПавлишин Любов Володимирівна
8Січ Золтан ЗолтановичДаруда Жужанна Федорівна
9Черевко Діана ФедорівнаБеликанич Василь Васильович

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

2 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)  
1Макогін Михайло ІгоровичКовач Елеонора Гейзівна
2Товт Ченге Ребека ЛаслівнаКовач Елеонора Гейзівна
3 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
Доргай Балаж
1 Зубанич Ласлов Ласлович
4 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Лушнікова Тетяна СергіївнаМіговк Ріхард Юрійович
5 курс, спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
1Бочкар Еріка ШандорівнаЗубанич Ласлов Ласлович
2Кейс Анастасія ЗигмондівнаЗубанич Ласлов Ласлович
3 курс, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні
студії
1Баратей Ванесса ЛюдвигівнаБеликанич Василь Васильович
2Шимон Іветта АндріївнаДаруда Жужанна Федорівна